Specjalista ds. Finansów

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Przygotowywanie raportów dotyczących płatności,

  • Wysyłanie płatności do systemów bankowości elektronicznej,

  • Generowanie i księgowanie wyciągów w systemach bankowych i finansowo-księgowych

  • Kompensowanie zobowiązań i należności,

  • Współpraca z dostawcami w zakresie płatności,

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie obsługi płatności.

  • Wyjaśnianie bieżących płatności

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji oraz korespondencji.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Mile widziana znajomość podstawowych produktów bankowych w obszarze płatności,

  • Rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań,

  • Skrupulatność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, zaangażowanie,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę wykonywaną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. finansów ogłoszonej dnia 08.04.2024 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail: praca@grudnik.pl